Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Постери

Друк плакатів - це недорогий і ефективний метод реклами. Плакати і афіші дозволяють дуже швидко донести інформацію до потенційних клієнтів, але, при цьому, друк рекламних плакатів не вимагає великих грошових витрат. Також у нас можна замовити друк постера на замовлення з улюбленими кіногероями або красивими пейзажами, щоб прикрасити офіс або власний будинок.

Для виготовлення плакатів і постерів застосовуються різні методи друку, в залежності від потрібного розміру, накладу, а також термінів виготовлення. Ми використовуємо цифровий, офсетний та широкоформатний друк. Кожен вид друку має свої переваги і недоліки, обмеження і найкраще підходить для виготовлення певного виду продукції. Власне обладнання та понад 10 років досвіду роботи в рекламі дозволяють нам створювати продукцію високої якості в максимально стислі терміни.


Цифровий друк постерів

Терміновий друк постерів А3 і А4 проводиться на цифровому принтері. Використання даного обладнання дозволяє одержати високу якість зображення, друкувати в найкоротші терміни і замовити друк плакатів поштучно, від однієї одиниці. Це найкраще рішення для друку малих тиражів невеликого формату.

Переваги:

 • Терміни виконання замовлення - від 3-х годин до 2 робочих днів в залежності від завантаженості виробництва і тиражу для друку.
 • Друк невеликих тиражів. Дозволяє замовити саме ту кількість плакатів або афіш, яка Вам потрібна і не витрачати кругленьку суму на багатотисячні тиражі.
 • Низька загальна вартість замовлення. Цифровий друк коштує дешевше широкоформатного, але дорожче офсетного друку, якщо дивитися по вартості виготовлення однієї штуки продукції. Однак в сумі, якщо потрібне невелике замовлення, цифровий друк обійдеться дешевше.
 • Цифровий принтер має одну величезну перевагу, він запікає фарбу під великою температурою, так що їй не страшна волога. Плакати і афіші можна сміливо використовувати на вулиці в будь-яку погоду, при цьому фарби не будуть змазуватися і розтікатися.
 • Є можливість надрукувати кожен виріб з унікальним дизайном і персоналізованими даними, а також перевірити якість друку першого примірника відразу після друку.
 • Під цифровий друк плакатів і постерів А3 і А4 форматів, ми надаємо великий вибір паперу. В наявності є глянцевий і матовий папір різної щільності - від 115 гр/м2 до 300 гр/м2.

Недоліки:

 • Даний вид друку добре підходить для виготовлення рекламних афіш та постерів, але має обмеження за розміром - не більше А3 формату. Цього достатньо для того, щоб замовити друк власних і сімейних фото, а також постерів з улюбленими музикантами або акторами. Однак такий формат може не підійти для рекламних цілей, де потрібні плакати великих розмірів, які будуть видні здалеку.
 • Якість друку, глибина кольору і яскравість будуть трохи гірші, ніж при офсетному друку.

Офсетний друк плакатів

Друк афіш на офсетному обладнанні застосовується для виготовлення продукції тиражами від 500 штук. Це дуже якісний і недорогий вид друку. Зображення може наноситься з одного або двох сторін.

Офсетний друк вимагає тривалої попередньої підготовки перед друком. Спочатку потрібно виготовити друковані форми, з яких зображення буде переноситься на папір, провести приладку обладнання, щоб отримати якісну продукцію. Це сильно впливає на терміни виконання замовлення і вартість продукції. При офсетного друку абсолютно невигідно замовляти тираж менше 500 штук, оскільки таке замовлення навіть не виправдовує витрати на виробництво продукції.

Для офсетного друку використовуються великі дорогі принтери. Щоб вони не простоювали і не працювали в режимі часткової потужності практикується друк збірних тиражів. Це коли макети різних замовників переносяться одночасно на друковану форму і друкуються разом. Такий прийом дозволяє здешевити вартість продукції і тримати обладнання в постійній роботі.

Переваги:

 • Висока якість. Офсетний друк - найкращий з цих трьох видів друку. Він дозволяє отримати зображення чудової якості, з відмінною глибиною і яскравістю кольорів.
 • Низька вартість. Це найдешевший вид друку. Якщо замовляти афіші збірними тиражами методом офсетного друку, вартість продукції може бути в два або три рази дешевше цифровиго та широкоформатного друку. При цьому чим більші тираж Ви замовляєте, тим менше буде вартувати один плакат.
 • Великий вибір форматів. Офсетний друк дозволяє виготовити рекламні плакати різних розмірів - А4, А3, А2, А1. Розміри більше зазначених друкуються на широкоформатному обладнанні.
 • Великий вибір паперу. Для друку форматів А4 і А3 використовується крейдований матовий чи глянцевий папір різної щільності. Для виготовлення плакатів формату А2 і А1 застосовується сітібумага, щільністю 150-200 гр/м2.

Недоліки:

 • Друк тільки великих тиражів. Даний вид друку в більшості використовується для виготовлення афіш, плакатів і постерів, які застосовуються в рекламних цілях. Цей метод не підходить для замовлення невеликої кількості постерів для приватної колекції або кількох десятків плакатів для реклами. Його потрібно вибирати тільки, коли потрібен дійсно великий обсяг і планується велика рекламна кампанія.
 • Терміни виготовлення продукції. Весь вищеописаний процес попередньої підготовки, а також постдрукарська обробка продукції збільшують термін виготовлення плакатів. В середньому це займає 3-4 робочих дні без урахування часу на виготовлення макета.
 • Немає можливості змінювати макет в процес друку. Якщо в макеті допущена помилка, а замовлення вже пішло у виробництво, можливості зупинити друк не буде, оскільки при збірних тиражах, Ваш макет може друкуватися разом в іншими замовленнями. Тому всю інформацію перед запуском в офсетний друк варто перевірити кілька разів, щоб не доводилося платити за повторне виготовлення і викидати плакати з некоректними даними.

Широкоформатний друк постерів

У нас також можна замовити друк великих плакатів. Власний широкоформатний принтер дозволяє друкувати постерb А0, А1, А2, А3, А4 форматів швидко і якісно. Також є можливість замовити вироби поштучно.

Наш широкоформатний принтер друкує чорнилами, які не мають запаху, що дозволяє використовувати продукцію всередині приміщень.

Друк афіш А0, А1, А2, А3, А4 на широкоформатному принтері займає 2-3 дні в залежності від завантаженості виробництва і тиражу. Використовуємо папір, щільністю 150 гр/м2. Він досить міцний і вологостійкий, однак такі плакати найкраще розміщувати всередині приміщень або вставляти в захищені клік-системи або сітілайти, щоб уникнути попадання вологи.

Переваги:

 • Друк тиражами від 1 штуки. Широкоформатний друк дозволяє друкувати будь-які тиражі - від 1 штуки до декількох сотень або тисяч плакатів, в залежності від потрібного клієнту обсягу.
 • Друк великих розмірів. Даний вид друку дозволяє замовити продукцію будь-яких розмірів, але найбільша його цінність в можливості друкувати плакати формату А0 і більше. Такі великі плакати застосовуються в зовнішній або внутрішній рекламі, коли потрібно, щоб інформацію було видно здалеку.
 • Фарби має високу стійкість до вигорання на сонці. Тому якщо постер помістити в сітілайт або іншу захищену від вологи конструкцію, реклама буде працювати від декількох місяців до декількох років.

Недоліки:

  • Відносно висока вартість виготовлення продукції. Дорогі фарби і висока вартість обслуговування обладнання сприяють тому, що широкоформатний друк є найбільш дорогим з цих 3 видів друку.
  • Порівняно низька швидкість виготовлення продукції. Друку передує етап зарядки паперу, а також налаштування принтера, що займає деякий час. Крім цього швидкість друку у широкоформатного принтера значно нижча, ніж у цифрового або офсетного обладнання. Після друку виріб вирізається в потрібний розмір, що також займає додатковий час. Однак все це не проблема якщо, потрібно замовити лише кілька примірників.
  • Плакати на сітіпапері погано переносять контакти з водою, тому, їх не варто розміщувати на вулиці без додаткового захисту. Найкраще вставляти постери в захищені конструкції або замовити додаткову ламинацию.

Сфера застосування

Плакати можуть бути для рекламного і приватного використання:

   • Друк афіш і рекламних постерів. Незамінний спосіб реклами, якщо потрібно повідомити про проведення майбутнього концерту, виставки, акції або розпродажу. Для цього найкраще підходять постери формату А3 і А4, які друкуються на цифровому принтері. Вони зручні для розміщення на вуличних стовпах, спеціалізованих дошках оголошень по місту і біля під'їздів. Стійкі до вологи і вигоряння на сонці. Друк афіш даного формату здійснюється в максимально короткі терміни. Також для масових рекламних кампаній застосовується офсетний друк, що дозволяє виготовити плакати від А4 до А1 формату.
   • Друк великих плакатів для зовнішньої і внутрішньої реклами невеликими тиражами на широкоформатному принтері. Друкуються на сітіпапері, яка добре передає кольори, добре пропускає світло, але погано переносить контакти з водою. Такі постери найкраще розміщувати всередині будівель або на вулиці в спеціальних, захищених від вологи конструкціях. Їх добре видно здалеку, а якщо вставляти такі постери в сітілайти з підсвічуванням, реклама буде працювати і вночі.
   • Постери для інтер'єру. У нас Ви можете замовити друк плакатів з улюбленим співаком або музикантом, актором або актрисою, улюбленими героями мультфільмів, красивими оригінальними картинками, пейзажами або цитатами, щоб прикрасити стіни у власній квартирі або Вашому офісі. Постери будь-якого формату від самого маленького А4 до найбільшого А0 будуть відмінною декорацією, хорошою мотивацією і нагадуванням про цілі.
   • Вітальні плакати. За допомогою великих плакатів Ви можете красиво і оригінально привітати з Днем народження, ювілеєм, весіллям, Новим Роком, 8 березня, зустріти кохану дружину з пологового будинку. Ми здійснюємо друк плакатів на замовлення від однієї штуки. Красиві написи, колаж з фотографій надовго запам'ятаються тим, кого Ви будете вітати.

Друк постерів - ціна, дизайн і доставка

Ви також зможете замовити друк постерів недорого, від 1 штуки. Вартість друку постерів залежить від потрібного Вам формату, тиражу і бажаних термінів виконання замовлення. Терміновий широкоформатний друк плакатів може коштувати трохи дорожче, якщо виробництво дуже завантажено. Ціна також може змінюватися в залежності від курсу долара. Актуальну вартість уточнюйте у менеджера.

Ми можемо розробити яскравий дизайн для Вашої реклами або вітального плаката. Ціна залежить від складності макета і формату постера. Ви також можете підготувати дизайн самостійно. Розширення для друку постера певного формату і додаткові вимоги дивіться в розділі «Вимоги до макетів».

Друкарня «Український рекламний дім» знаходиться в місті Хмельницький. При цьому ми пропонуємо доставку в будь-яке місто країни. Більш детально про умови оплати замовлення і його доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».


Друк постерів - недорого, красиво і ефективно

Друкарня «Український рекламний дім» пропонує якісний друк плакатів і афіш, а також розробку індивідуального дизайну. Ви можете замовити друк постера онлайн, не виходячи з дому, забрати самовивозом або на відділенні Нової Пошти в будь-якому місті країни.

Плакати і афіші - необхідний елемент реклами для магазинів і бутиків, великих торгових центрів, ресторанів і кафе, театрів і кінотеатрів, філармоній і концертних залів. Це недорогий і ефективний спосіб реклами продукту, послуги або заходу.

У нас можна замовити друк плакатів будь-яких розмірів і в мінімальні терміни

ЗАМОВИТИ ДРУК ПЛАКАТІВ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00