Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Плівка-самоклейка

Друк на оракалі - один з найпопулярніших видів широкоформатного друку, який застосовується для створення яскравої зовнішньої і внутрішньої реклами. Компанія «Український рекламний дім» пропонує друк на плівці оракал за вигідною ціною. Власне обладнання та понад 10 років досвіду роботи в рекламі, дозволяють запропонувати клієнту високу якість продукції в мінімальні терміни.

Друк на оракалі ми здійснюємо в Хмельницькому, але також пропонуємо доставку готової продукції до Києва, Львова, Одеси, Харкова та інших міст країни. Ми пропонуємо сольвентний, екосольвентний та УФ друк на плівці.


Що таке оракал?

Насправді Oracal - не вид плівки, а марка виробника. Саме ця фірма першою почала випускати високоякісні плівки для друку і на сьогоднішній день є одним з найбільших гравців на світовому ринку. Ця плівка була однією з перших, які з'явилися на ринку, тому назва «оракал» і стало асоціюватися з плівкою-самоклейкою. Сьогодні цей ринок значно розширився і з'явилася велика різноманітність плівок різних брендів з різними характеристиками.

Плівка складається з двох шарів. Верхній, лицьовий шар призначений для нанесення друку, нижній шар являє собою клейку паперову підкладку з рівномірно нанесеним по всій поверхні клейовим шаром. Для поклейки досить зняти паперову підкладку і правильно підготувати поверхню.


Переваги друку на плівці

Друк на плівці Oracal набув широкого поширення завдяки багатьом позитивних властивостям самих плівок.

 • Великий вибір. Плівки різних видів дозволяють вирішувати різні рекламні завдання. Для довгострокових і короткострокових рекламних кампаній можна підібрати різні види плівки - більш довговічні або такі, які легко знімаються без спеціальних інструментів.
 • Друк на плівці-самоклейці не боїться перепадів температур, має хорошу стійкість до високих температур.
 • Плівка водонепроникна, не боїться снігу і дощу. Саме тому її часто застосовують для виготовлення зовнішньої реклами.
 • Друк на плівці-самоклейці стійкий до вигорання під сонцем. Фарба збереже свій вигляд протягом декількох років. А якщо плівку після друку заламінувати, термін служби буде ще більшим.
 • Довговічність і міцність. Плівка досить міцна, не рветься при поклейці. Термін служби багато в чому залежить від якості нанесення плівки на поверхню. Добре проклеєна по краях і в місцях стиків плівка не буде скручуватися під променями палючого сонця.
 • Клеїться на різні поверхні. Головне - щоб поверхня була гладкою і рівною. Для поклейки плівки добре підходить скло, пластик, композит, дерево, стіни, підлогу, поверхня автомобіля.
 • Низька вартість. Яскравий повнокольоровий друк на оракалі здатний добре привертати увагу перехожих. При цьому ціна значно нижча за виготовлення дорогих об'ємних літер або вивісок, що світяться.
 • Легко клеїться. Для поклейки плівки не потрібна ні вода, ні клей. Досить просто правильно підготувати поверхню.
 • Легко демонтується, не залишає слідів. Якщо плівка досить довго була на певній поверхні і після зняття на ній видно залишки клею або плівки, їх легко видалити звичайним засобом для миття вікон.

Які є види плівки?

Плівки для друку різняться за кількома ознаками: за кількістю світла, що пропускають і за типом поверхні.

Залежно від того здатна плівка пропускати світло чи ні, вона буває:

Прозора. Пропускає максимальну кількість світла. Друк на прозорому оракалі в більшості випадків застосовується для обклеювання вітрин і вікон. Перехожі зможуть побачити і прочитати рекламне оголошення, а також все, що відбувається всередині магазину, ресторану або офісу. Друк прозорих наклейок на вікна автомобіля також користується великою популярністю оскільки дозволяє оригінально прикрасити власне авто, розмістити потрібну рекламу, але при цьому не закриває огляд через скло. Мінус цієї плівки в тому, що кольори виходять не дуже насиченими і яскравими.

Біла. Її використовують найбільш часто. Має спеціальну підкладку, яка не дозволяє пропускати світло. Застосовується, коли потрібно створити яскраве повнокольорове зображення для різних видів зовнішньої і внутрішньої реклами. Часто використовується для повного обклеювання вікон, щоб перехожі не могли бачити, що відбувається всередині. Картинка виходить насиченою та яскравою, добре привертає увагу.

Обидва типи плівок - прозорі і білі можуть мати матову або глянцеву поверхню. Їх головна відмінність - різниця в структурі поверхні. Поверхня матової плівки укрита мікроскопічними нерівностями, через що на ній не відображаються відблиски від сонця і світла ламп. Поверхня глянцевої плівки є ідеально рівною, тому на ній дзеркально відображаються відблиски від джерела світла. Щоб вибрати з цих двох варіантів потрібно розуміти який кінцевий результат і вид готової продукції Вам потрібен.


Широкоформатний друк на плівці - сфери застосування

Плівки отримала широку сферу застосування в рекламі завдяки відмінним характеристикам і хорошій ціні. Сфери її застосування можна розділити на два види - для зовнішньої і внутрішньої реклами.

Друк плівки оракал для зовнішньої реклами:

Виготовлення вивісок. Кольоровий друк на плівці застосовується для створення вивісок зі складними кольоровими зображеннями і логотипами. Плівка наноситься на основу з пластику або алюмінієвого композиту. Виглядає красиво, просто і привабливо. Вартує дешевше лайтбоксів і букв, що світяться. При цьому вивіску можна підсвітити за допомогою прожекторів, щоб реклама працювала цілодобово.

Оформлення вітрин і торгових точок. Яскраві незвичайні малюнки і фігурні написи не тільки красиво прикрасять вітрини Вашого магазину, закладу або офісу, але також будуть ефективно залучати нових клієнтів.

Друк наклейок з Вашою рекламою на скло вітрини або вікна дозволяє максимально використовувати площу орендованого або купленого приміщення під рекламу. Потрібно використовувати кожну можливість, щоб збільшити продажі.

Максимальна ширина рулону плівки - 1,6 метра, тому у нас можна замовити друк великих наклейок для оформлення вікон і вітрин. При правильній поклейці можна створювати дуже великі цільні рекламні оголошення, на яких не буде видно стиків.

Вітрина або залучає нових клієнтів, або відштовхує, але найгірше, якщо не викликає взагалі ніяких емоцій і реакції. Наші співробітники допоможуть створити дизайн, який запам'ятається і буде кидатися в очі. У вас є лише один шанс створити перше враження про Ваш магазин.

Брендування автомобілів і громадського транспорту. Це один з найефективніших видів реклами. Якщо Ви брендіруете власний або корпоративний автомобіль, замовляєте друк рекламних наклейок на машину, то отримуєте свою особисту рекламну площу, за яку не потрібно нікому платити. Стоїть машина або їде - реклама буде працювати на Вас.

Перевага брендування громадського транспорту в тому, що ним користуються дуже багато людей щодня. Яскрава реклама майже на всю площу транспортного засобу орієнтована також і на перехожих людей.

Громадський транспорт ідеально підходить для реклами продуктів і послуг, для широкого кола людей. Особистий транспорт - ідеальний для реклами вузько спеціалізованих продуктів і B2B послуг.

Таблички і стрілки. Друк на плівці Oracal широко застосовується для виготовлення табличок, графіків і режимів роботи, табличок на вхід. Також її використовують для виготовлення фігурних покажчиків у вигляді стрілок, щоб допомогти знайти дорогу покупцям або клієнтам до потрібного магазину або організації. Плівка клеїться на пластик ПВХ або алюмінієвий композит різної товщини.

Штендери і ростові фігури. Встановлюються недалеко від офісів і магазинів, коротко відображають перелік основних послуг або продукції. Ростові фігури дуже виділяються на тлі решти реклами незвичайною формою і привертають більше уваги перехожих. Яскравий друк на плівці оракал переноситься на поверхні з жерсті, пластику або композиту.

Інтер'єрний друк на плівці:

Спочатку варто відзначити, що інтер'єрний друк на плівці також застосовується для оформлення вітрин, виготовлення табличок на дверях кабінетів та покажчиків, які розміщуються всередині будинків. Основна відмінність від друку плівок для зовнішньої реклами - якість самого друку. Оскільки всередині будівель люди дивляться на рекламу з меншої відстані якість малюнків і написів має бути набагато вищою. Також інтер'єрний друк на плівці застосовується для:

Виготовлення стендів. Плівки з інтер'єрним друком дозволяють створювати яскраві красиві куточки споживача, інформаційні стенди для організацій, освітні стенди для дитячих садків, шкіл та вищих навчальних закладів, стенди з національною символікою.

Графіка для підлоги Популярний і ненав'язливий спосіб реклами. Це наклейки, які найчастіше виконуються в оригінальній формі, щоб звернути на себе увагу. Сприймається така реклама швидше, як квест або гра - пройти по потрібному шляху, щоб знайти певне місце. Особливо подобається дітям. Виконують роль покажчиків. Щоб плівка не стиралася швидко при постійному контакті зі взуттям, її покривають спеціальною щільною і стійкою плівкою.

Декоративне оформлення стін. Друк великих і маленьких наклейок на плівці дозволяє оригінально і яскраво оформити стіни у власній квартирі - на кухні, в спальні, дитячій, а також в офісі, ресторані, кафе або магазині. Правильно підібрана картинка створить приємну і потрібну атмосферу для певного місця. Плівка досить добре прилягає до поверхні, тому якщо боїтеся за фарбу на своїх стінах краще вибрати плівку з меншим клейовим шаром, яка знімається без проблем і слідів.

Друк наклейок на вінілі. У нас можна замовити терміновий друк наклейок різного розміру і форми. Спочатку здійснюється друк круглих або інших фігурних наклейок, після чого вони вирізаються по контуру на ріжучому плоттері. Зайва плівка видаляється і на підкладці залишаються тільки потрібні елементи. Для додаткового захисту і більш довговічної служби наклейки можна додатково заламінувати.

Друк вінілових наклейок високої якості - це відмінний спосіб прикрасити свій ноутбук, смартфон, холодильник, автомобіль, особистий щоденник і багато іншого. Головне, щоб поверхня була рівною і чистою. Друк наклейок на оракалі досить довговічний, не боїться вологи.


Види друку

Для друку на плівці ми використовуємо кілька видів друку, в залежності від потрібної якості і місця застосування продукції:

 • Для зовнішньої реклами (сольвент). Це найдешевший вид широкоформатного друку. Використовується найбільш агресивний тип чорнила - сольвентні. Вони мають різкий запах, який довго тримається на готових виробах і погано вивітрюється. Через це продукцію сольвентного друку не можна використовувати в приміщеннях. Застосовується для виготовлення зовнішньої реклами, яку будуть переглядати з відстані в кілька метрів, тому якість друку тут не грає великої ролі. Чорнила досить стійкі до вигорання на сонці.
 • Для інтер'єрної реклами (екосольвент). Це найбільш безпечний з усіх видів сольвентних чорнил. Практично не мають запаху, мають менший вміст шкідливих розчинників, відмінно підходять для використання всередині приміщень. Застосовуються для друку зображень з високою роздільною здатністю, дозволяють отримати фотографічну якість друку.
 • УФ-друк. Найбільш якісний і дорогий вид друку. Однаково підходить для зовнішньої і внутрішньої реклами. Для друку використовуються спеціальні чорнила, які швидко сохнуть під впливом ультрафіолетових променів. Вироби не вимагають додаткової ламінації, дуже стійкі до вигорання. Зображення виходить більш яскравим і насиченим, ніж при використанні інших видів чорнил. При друку варто уникати згинання матеріалу, оскільки пізніше на поверхні можуть утворитися тріщини.

Особливості поклейки плівки

Хоча плівка-самоклейка досить проста у використанні, знання деяких технічних нюансів дозволяє нанести плівку на поверхню так, щоб вона прослужила максимально довго. Нижче приведена проста інструкція з декількох наступних кроків:

 1. Переконайтеся, що дана поверхня підходить для поклейки. Вона повинна бути гладкою і рівною, не повинна бути шорсткою.
 2. Далі поверхню потрібно правильно підготувати - прибрати жир і пил, залишки води за допомогою засобу для миття вікон, і акуратно витерти ганчіркою. Шорстку поверхню необхідно ошкурити, щоб вона стала гладкою.
 3. Наступне, що потрібно зробити - відокремити плівку від підкладки з того краю, де почнете поклейку на кілька сантиметрів, потім акуратно, повільно і рівно приклеїти самоклейку до поверхні. Ракелем розгладжуєте плівку рухами від центру до країв плівки.
 4. Після цього, повільно знімаєте ще кілька сантиметрів підкладки, а іншою рукою прикочуєте і розгладжуєте плівку тими ж рухами від центру до країв, виганяючи зайве повітря і перешкоджаю появи повітряних бульбашок.
 5. З появою піхурів, постарайтеся акуратно зняти плівку і переклеїти знову. Якщо це зробити не вдається, можна легенько проколоти піхур голкою, випускаючи зайве повітря, а потім розгладити поверхню ракелем. При утворенні складок плівку можна відірвати і переклеїти заново. Для того, щоб плівка остаточно приклеїлася потрібно близько 5 годин.

Ви можете самі скористатися даною інструкцією і провести поклейку плівки. Однак, якщо Ви ніколи подібного не робили, а обклеїти потрібно велику площу, краще звернутися до фахівців. Плівка великих розмірів може в процесі поклейки потягнутися на кілька сантиметрів, якщо вона була видрукувана недавно. Професіонали, які багато років цим займаються, знають, як не допустити або виправити помилки в процесі роботи.

Ми також надаємо послуги поклейки плівки в місті Хмельницькому та з виїздом по області. Багато років роботи і сотні метрів квадратних обклеєних площ дозволили нашим співробітникам набути досвід правильної і якісної поклейки.


Замовлення друку на плівці - що потрібно знати перед оформлення замовлення

Ми допоможемо Вам створити якісну внутрішню і зовнішню рекламу для Вашого бізнесу, наклейки для автомобіля або для оформлення приміщення. Щоб наші співробітники могли максимально точно сформувати ціну, спочатку визначте розмір наклейки. Ви можете виміряти потрібну площу самостійно або замовити виїзд на замір наших майстрів (послуга оплачується окремо).

Далі ми створюємо макет, погоджується з Вами і запускаємо в друк. Якісний повнокольоровий друк на оракалі займає 2-3 робочих дні в залежності від завантаженості виробництва. Ціна буде залежати в першу чергу від розмірів наклейки, а також від виду друку. Нижче наведено прайс на вартість різних видів друку:

До 3 м² Більше 3 м²
Для зовнішньої реклами 180 160
Інтер'єрний друк 200 180
УФ-друк 220 200

Пропонуємо доставку готової продукції в будь-яке місто країни. Детально з умовами оплати і доставки Ви можете ознайомитися тут.

Замовте друк на оракалі у компанії Український рекламний дім. Гарантуємо приємні ціни і високу якість продукції. Замовлення можна оформити по телефону чи використовуючи форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПЛІВЦІ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00