Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Брошути і каталоги

Брошури та каталоги - це невеликі міні-книги, в яких може розміщуватися інформація про компанію, майбутні заходи, продукти чи послуги. Вони схожі за форматами і способами виготовлення, але виконують різні функції.

Друк брошур несе в собі інформаційну функцію. Брошури замовляють з метою надання потенційним клієнтам або партнерам докладної інформації про компанію, сфери її діяльності, про майбутню конференцію або захід.

Друк каталогів проводиться з метою продажу певних продуктів або послуг. Каталоги зазвичай включають в себе атмосферні якісні фотографії та опис товарів або послуг. Правильно і красиво оформлений каталог - це менеджер з продажу, який допоможе отримати нових клієнтів і збільшити прибуток.

Поліграфія «Український рекламний дім» - це якісний друк каталогів і брошур в місті Хмельницький з можливою доставкою по всій Україні. Приклади виготовлених виробів дивіться на нашому сайті.


Види друку

Виготовлення брошур або каталогів проводиться методом цифрового або офсетного друку. Кожен метод має свої особливості і краще підходить для певного виду виробу або тиражу.

Цифровий друк

Застосовується для друку невеликих тиражів від 1 до 500 одиниць продукції. Найбільшою перевагою є швидкість виготовлення - від 1 робочого дня в залежності від типу продукції та тиражу.

Цифровий друк коштує значно дорожче офсетного, якщо вважати по вартості одиниці продукції. Однак загальна сума замовлення на цифровий друк при певних тиражах буде значно меншою. Економія полягає в тому, що не потрібно замовляти відразу 500 або 1000 штук, особливо якщо вам стільки не потрібно.

Також замовнику варто знати, що за якістю друку, передачею глибини і насиченості кольору, цифровий друк поступається офсетному.

Офсетний друк

Ідеальне рішення для тиражів від 500 і 1000 штук. Це гарантія кращої якості друку та низької ціни. При цьому, чим більше тираж, тим нижчою буде вартість одного каталогу або брошури. Офсетний друк дозволяє підібрати папір різних форматів, щільності і видів, також є широкий вибір можливих варіантів ламінування і постдрукарського робіт.

З недоліків офсетного друку варто відзначити відносно тривалий період виготовлення продукції в порівнянні з цифровим друком - 3-4 робочих дня. Це пов'язано з тривалою попередньою підготовкою обладнання та виготовленням друкованих форм.


Формати та папір

У нас можна замовити виготовлення каталогів і брошур за індивідуальними розмірами або вибрати з популярних форматів, які зручні у використанні і звичні потенційним клієнтам.

Найбільш популярними форматами є:

  • А6 - невеликий, зручний для зберігання формат. Розмір - 10,5х15 см, в розвороті виходить 21х15 сантиметрів.
  • А5 - середній розмір, один з найбільш популярних форматів каталогів. Розмір 15х21 см, а якщо розгорнути повністю виходить розмір 30х21 сантиметрів.
  • А4 - підходить для друку каталогів і брошур, в яких потрібно вмістити велику кількість інформації і фотографій. При своєму розмірі 21х30 см (30х42 сантиметра в розвороті) залишається досить зручним для зберігання, поміститься в звичайний офісний або ділову папку, а також в жіночу сумочку.

Виготовлення каталогів і брошур - це можливість створити свою унікальну вітрину товарів або послуг на папері, красиво і зрозуміло викласти потрібну інформацію. Працюючи з нами, ви зможете вибрати оптимальний формат виробу, підібрати правильну кількість сторінок, замовити при бажанні додаткову ламінацію обкладинки.

Для створення обкладинки ми пропонуємо крейдований папір, щільністю 300 гр / м2. Для внутрішніх листів традиційно використовуємо глянцевий або матовий папір, щільністю 130 гр/м2. Можливі й безліч інших варіантів.


Способи зшивання каталогів і брошур

Для скріплення аркушів продукції між собою може використовуватися кілька методів. Найбільш популярним і часто використовуваним є кріплення на скобу. Це процес з'єднання декількох листів одного виробу між собою за допомогою металевих скріпок. Такий спосіб кріплення дуже практичний - малопомітний і акуратний. Підходить для каталогів і брошур з невеликою кількістю сторінок.

Термобіндерное скріплення. Застосовується для багатосторінкових виробів, коли товщини скоби вже недостатньо для скріплення. Цей метод ще називають клейовим безшовним з'єднанням. Для кріплення використовується гарячий клей, який після охолодження надійно тримає листи виробу разом. Для внутрішнього блоку рекомендується використовувати папір, щільністю не більш 150 гр / м2.

Пружинне з'єднання. Також для великої кількості сторінок може застосовуватися кріплення на пружину. Даний метод користується меншою популярність, оскільки поступається по естетичності зовнішнього вигляду інших методів. Однак має і свої переваги: можливість використовувати папір будь-якої щільності, а також зручність читання - перегорнута сторінка так і залишиться в своєму становищі, клієнтові не потрібно постійно намагатися утримати лист на тому ж місці.


Дизайн та оформлення

Найважливіше в будь-якому каталозі або брошурі - простота, зрозумілість, якість друку і самих фотографій. Інформація повинна бути організована таким чином, щоб людині було приємно і легко читати. Текст повинен бути грамотно складений, дизайн і верстка повинні бути прості, логічні і зрозумілі.

Окрема тематика - це фотографії. Для каталогів і брошур не підійдуть зроблені самостійно на смартфон або навіть хорошу камеру знімки. Якщо ви хочете, щоб каталог продавав, потрібно правильно сфотографувати товар і якісно обробити потрібні фото. Ми працюємо напряму з фотосалонами, які допоможуть створити якісні картинки для вашого майбутнього каталогу або брошури.


Терміни та вартість. Як замовити?

Ціна друку каталогів і брошур безпосередньо залежить від обраного формату, кількості сторінок, виду паперу, наявності додаткової ламінації, способу зшивання і тиражу. Терміни виготовлення в першу чергу залежать від кількості виробів і відповідного виду друку. Попередню вартість і терміни уточнюйте у менеджера.

Потрібна надійна друкарня в Хмельницькому? Вибирайте «Український рекламний дім». У нас власне обладнання і більше 10 років досвіду успішної роботи в рекламі.

Щоб замовити друк брошур або каталогів телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК КАТАЛОГІВ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00