Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Розробка сайтів

За останні 10 років Інтернет став невід'ємною частиною життя сучасної людини. З кожним днем все більше людей шукають потрібну інформацію за допомогою Мережі.

Інтернет дозволяє дуже легко знайти потрібну компанію, детально дізнатися про її продукти чи послуги, знайти потрібні контакти. Завдяки Інтернету можна легко здійснювати покупки, не виходячи з дому. Це робить життя людини більш комфортною і легкою.


Навіщо вам потрібен свій сайт?

Розвиток Інтернету також несе в собі величезну вигоду для підприємців чи бізнесменів. Це велика можливість. Ви можете знаходити нових клієнтів не тільки зі свого міста або своєї країни, але і по всьому світу.

Ось 5 головних причин, чому вам потрібен власний сайт:

 1. Якщо ви підприємець або власник бізнесу, без власного сайту сьогодні вже не обійтися. Білл Гейтс, один з найбагатших людей на планеті, говорив про те, що, якщо ваш бізнес не представлений в Інтернеті, можете вважати, що у вас немає бізнесу.
  Це абсолютна правда, оскільки ви не зможете достойно конкурувати в своїй ніші, якщо люди не зможуть знайти вас в Мережі. Сьогодні вже мало мати офіс в одному або декількох містах. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес працював і через 5-10 років, то інформація про вашу компанію має бути присутня там, де люди її шукають в першу чергу, тобто в мережі Інтернет.
 2. Це ефективний інструмент залучення нових клієнтів. Завдяки наявності власного сайту і правильно налаштованій рекламі, ви зможете залучити більше нових клієнтів, збільшити продажі і прибутковість свого бізнесу. Це значно легше і дешевше, ніж шукати клієнтів офлайн.
 3. Ваш сайт - це віртуальна візитна картка і обличчя вашого бізнесу. Наявність сайту підвищує довіру до компанії, а також її імідж в очах потенційного клієнта. Сьогодні люди схильні менше довіряти компаніям, у яких немає власного сайту. Неважливо наскільки ви добре працюєте і наскільки велика ваша компанія, якщо людина не зможе знайти про вас інформацію в Інтернеті, це значно знижує шанси на те, що він щось у вас замовить або захоче співпрацювати з вами.
 4. Власний сайт - це офіс, який працює цілодобово. Сьогодні мало хто дізнається інформацію про потрібну компанії або бізнес зі спеціалізованих довідників. Також далеко не всі захочуть їхати до вас в офіс, щоб отримати потрібну інформацію або консультацію. Набагато простіше знайти потрібні дані на вашому сайті - контакти, товари, послуги, час роботи, карту проїзду. Додатковий плюс в тому, сайт працює на вас цілодобово протягом усього року і без вихідних.
 5. Веб-сайт - це можливість розповісти про ваш бізнес. Ви можете розповісти людині про переваги вашого бізнесу, про те, як ви працюєте і чому варто замовляти саме у вас. А головне - тут немає конкурентів. Ваш сайт - це виключно ваша територія.

Кому потрібен власний сайт?

Більшість сайтів створюються з метою продажу товарів або послуг. Вони можу продавати прямо або опосередковано. Свій сайт в Інтернеті потрібен кожному, хто щось продає, надає різні послуги, виробляє різні товари.

 1. Продажі через Інтернет. Розвиток Мережі дарує практично кожній людині можливість займатися власним бізнесом. Найбільш популярний спосіб - продаж одягу, взуття, технічних новинок і інших популярних товарів через Інтернет. Почати можна, продаючи через Інстаграм, але для справжнього зростання і отримання гарного прибутку, вам обов'язково знадобиться сайт або інтернет-магазин.
 2. Надання послуг, консультування. З кожним роком конкуренція буде тільки збільшуватися, тому сьогодні мало мати власний офіс, залучати клієнтів за допомогою традиційної друкованої реклами, бігбордів або «сарафанного радіо». Щоб знайти нових клієнтів і випередити своїх конкурентів в боротьбі за їх увагу потрібно мати свій сайт в Інтернеті. Там ви зможете надати потенційним клієнтам потрібну інформацію і початкові консультації, а також більш детально розповісти про послуги, які надаєте.
  Сайт може бути корисним для: нотаріусів, адвокатів, приватних медичних установ, салонів краси, туристичних компаній, агентств з організації різних свят, корпоративів, кафе і ресторанів, готелів, а також для багатьох інших підприємців або компаній.
 3. Виробництво різної продукції. Справжня проблема компаній, які займаються виробництвом будь-якої продукції - це концентрація на самому виробництві. Вони основну увага можуть приділяти якості продукту, що випускається, постійному його вдосконаленні або випуску нової продукції. При цьому вони набагато менше уваги приділяють рекламі і продажу своїх продуктів.
  Часто бувають ситуації, коли компанія має хороше обладнання, висококласних фахівців, випускає якісний продукт, але обсяги їх продажів залишають бажати кращого. Компанія може бути відома в певних вузькоспеціалізованих колах, однак новим клієнтам зовсім нелегко її знайти. Для цього доводиться питати знайомим, шукати в спеціалізованих довідниках.
  Тепер уявіть скільки грошей недозаробляють такі компанії, скільки потенційних клієнтів про них просто не дізнаються через те, що у них до сих пір немає власного сайту.
  А тепер уявіть, що у однієї з таких компаній з'явиться якісний сайт в Інтернеті з правильно налаштованою рекламою. Ця компанія дозволить дізнатися про себе величезній кількості людей, залучити нових потенційних клієнтів і значно збільшити власний прибуток.

Як бачите, мати власний сайт - це не розкіш, а необхідність. Без сайту ви все ще зможете залишатися успішним сьогодні, але залишитеся далеко позаду своїх конкурентів завтра.


Яким повинен бути хороший сайт?

Щоб сайт приносив користь і прибуток вашому бізнесу, він повинен відповідати кільком критеріям:

 • Дизайн і зовнішній вигляд. Це один з найважливіших моментів, яким варто приділити увагу при створенні сайту. Перші кілька секунд вирішують, чи залишиться відвідувач на вашому сайті або покине його. Дизайн впливає на показники конверсії, підвищує або знижує довіру, дозволяє збільшити або навпаки знижує час, яке користувач проведе на сторінці.
 • Зручність використання. Ваш сайт повинен бути зручним для використання на комп'ютері, планшеті або смартфоні. Сьогодні близько 50% користувачів відвідують потрібні сайти зі своїх смартфонів, тому при розробці варто відразу приділити цьому увагу.
 • Логічність, зрозуміла структура. Сайт повинен бути сконструйований так, щоб на ньому легко було знайти потрібну інформацію, тому зайва креативність може шкодити зручності використання. Все повинно бути просто, зрозуміло і логічно.
 • Функціонал. При відвідуванні сайту для відвідувача важливий не тільки зовнішній вигляд, але технічна сторона - швидкість завантаження сторінок, кнопки зв'язку, можливість ставити питання або залишати коментарі.
 • Унікальний контент, заголовки і тексти, що продають Ваш сайт повинен бути цікавим. Він повинен містити корисні і унікальні статті. Заголовки і тексти повинні містити ключові слова по тематиці вашого бізнесу, щоб залучити більше користувачів. Вони повинні продавати і перетворювати випадкових користувачів у ваших постійних клієнтів.

Які види сайтів ми розробляємо?

Залежно від цілей використання ми пропонуємо нашим клієнтам 4 типи сайтів:

 1. Сайт візитка. Такий сайт складається з однієї або декількох веб-сторінок. Його мета ознайомлення з компанією і надання основної інформації про її діяльність. Його перевага в невеликій вартості. Головне завдання - коротка характеристика і надання контактних даних.
 2. Лендінг. Це сайт, що складається із однієї сторінки. Він призначається для продажу конкретного товару або послуги. Грамотно розроблений лендінг закриває всі заперечення потенційного покупця і веде його до покупки. Може також використовуватися для отримання контактів потенційного покупця, щоб спеціально навчені менеджери з продажу потім продавали клієнту. Лендінг-пейдж коштує трохи дорожче сайту-візитки, але і приносить більше грошей.
 3. Корпоративний сайт. Його основне завдання - підвищення іміджу та довіри до певної компанії. Це віртуальний офіс, який дозволяє повноцінно розповісти про вашу компанію, співробітників, послуги або продукти, технології або методах роботи. Традиційними для корпоративних сайтів є наявність власного блогу або блоку новин. Також сайт використовується для інтерактивного спілкування і консультування своїх клієнтів.
  Корпоративні сайти мають більш складну конструкцію, вимагають хорошого дизайну і функціоналу, тому й коштують дорожче двох попередніх.
 4. Інтернет-магазин. Це віртуальний аналог традиційних офлайн-магазинів. Створивши власний інтернет-магазин, ви зможете продавати різні товари не тільки в своєму місті чи по всій країні, але і по всьому світу. Це найбільш технічно складні сайти, тому вартість їх розробки найбільша. Вони повинні мати хороший функціонал, бути зручні у використанні, мати гарний зовнішній вигляд, містити заголовки, тексти, що продають, а також фотографії, щоб покупець захотів купити саме у вас. Його головне завдання - продати і принести прибуток вам або вашій компанії.

Всі 4 типи сайтів розробляються на спеціальних платформах. Їх ще називають «двигунами». Перевага використання «двигунів» в тому, що ви зможете самостійно, без допомоги програмістів викладати на свій сайт нові товари, публікувати статті, змінювати зовнішній вигляд сайту, якщо знадобиться. Для цього не потрібно розбиратися в програмуванні, досить вивчити принцип роботи.

Замовте розробку свого сайту у компанії «Український рекламний дім». Ми створимо для вашого бізнесу такий віртуальний офіс в Інтернеті, який допоможе залучити нових клієнтів і зробити ваш бізнес більш прибутковим.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00