Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Скотч

Скотч – це пакувальна стрічка з клейовим шаром, яка легко фіксується на різних площинах. Найбільш часто використовується при транспортуванні, упаковці та фасуванню різної продукції.


Фірмовий скотч - додаткова реклама!

Ви можете поставити закономірне питання: «А чи варто витрачати додаткові гроші на друк брендованого скотча, якщо цілком можна обійтися звичайним?» По-перше, скотч з логотипом - це набагато більше, ніж просто засіб упаковки. Він виконує ряд інших функцій, в тому числі і рекламну. По-друге, варто він ненабагато дорожче звичайного скотчу, а його використання має свої переваги:

 • Додаткова реклама, яка сприяє підвищенню впізнаваності компанії серед потенційних клієнтів.
 • Нанесення контактної інформації, такої як номер телефону, фізична адреса, веб-сайт на поверхню скотча сприяє підвищенню продажів і спрощує перший контакт клієнта з компанією. Йому не потрібно витрачати час на пошуки вашого номера телефону або адреси. Побачивши потрібну інформацію на клейкою стрічці, він відразу може зателефонувати, буде знати куди їхати або перейде на сайт, щоб дізнатися більше про товари і послуги, які пропонує ваша компанія.
 • Унікальна упаковка, яка виділить вас серед конкурентів. Цей спосіб реклами стає все більш популярним, оскільки він дуже ненав'язливий. Поки конкуренти економлять, ви можете запам'ятатися завдяки яскравій унікальній упаковці своєї продукції.
 • Захист упаковки. Друк на скотчі фірмового логотипу або іншої потрібної інформації, захищає коробки з товаром від несанкціонованого відкривання і крадіжки продукції, оскільки у них немає такого ж скотча, щоб заклеїти упаковку назад.

Види фірмового скотчу та способи нанесення інформації

Компанія «Український рекламний дім» пропонує виготовлення фірмового скотчу, шириною 48 і 72 мм з різною щільністю стрічки - від 40 до 51 мікрона. Також можлива різна довжина намотування стрічки в одному рулоні, від 50 метрів. Основа скотча може бути прозора, біла або кольорова. Мінімальне замовлення - від 1 ящика.

Для нанесення потрібних зображень і тексту на скотч використовується метод флексографічного друку, при якому інформація переноситься на поверхню завдяки фотоформі. При самостійній підготовці макета варто уникнути використання градацій кольору, щоб отримати максимально якісний друк.

Існує два способи нанесення інформації на поверхню скотча:

 • Поверхневий;
 • Міжшаровий.

Поверхневий друк. На клейку стрічку наноситься потрібне зображення, яке зверху додатково покривається шаром захисного лаку, що оберігає інформацію від швидкого стирання, попадання вологи і пилу. Перевагами цього способу є:

 • Швидкість виконання замовлення - близько 7 робочих днів і нижча вартість продукції;
 • Є можливість замовити невелику кількість виробів;
 • Нанесення логотипу до 3 кольорів, без урахування кольору основи.

З недоліків варто відзначити лише меншу довговічність зображення, ніж при межшаровому друку.

Міжшаровий друк. На відміну від першого способу, потрібна інформація наноситься на між клейовою основою і плівкою з поліпропілену, що дає підвищену стійкість до витирання фарби. Даний спосіб має свої плюси:

 • Нанесення на поверхню до 8 різних кольорів, що дозволяє зробити скотч більш яскравим і незабутнім;
 • Зображення не стирається з часом;

До недоліків в порівнянні з першим способом варто відзначити велику вартість продукції, а також більш тривалі терміни друку. Виготовлення брендованого скотчу методом міжшарового нанесення виконується в терміни від 14 робочих днів.


Дизайн, ціна, доставка

Для того, щоб брендований скотч вашої компанії дійсно привертав увагу і сприяв підвищенню впізнаваності бренду, ми можемо створити яскравий дизайн, що запам'ятовується. Дизайнери врахують ваші побажання і тільки після остаточного узгодження запустять проект в друк.

Ми працюємо в Хмельницькому, але ви також можете замовити фірмовий скотч в будь-яке місто. Пропонуємо доставку надійно упакованої продукції по всій Україні на найближче до вас відділення Нової пошти.

Ціна фірмового скотчу безпосередньо залежить від кількості виробів, способу нанесення, ширини стрічки і її щільності, а також кількості кольорів, потрібних для нанесення інформації. Актуальну вартість уточнюйте у нашого менеджера. Ми зможемо виконати будь-яке замовлення - навіть якщо вам потрібно небагато і недорого.

Замовте якісний скотч з логотипом у компанії «Український рекламний дім». Використовуйте свій шанс виділитися серед конкурентів і запам'ятатися клієнтам. Індивідуальна яскрава упаковка за допомогою брендованого скотчу - це додаткове джерело реклами, яке допоможе залучити нових клієнтів.

Доступні ціни дозволяють використовувати скотч з логотипом в якості реклами не тільки промисловим гігантам, але також малому та середньому бізнесу. Також, це дуже ефективний метод додаткової реклами для інтернет-магазинів, які контактують з клієнтом не безпосередньо, а через служби доставки. Таким чином саме ваш онлайн-магазин виділитися серед десятків інших і запам'ятається клієнту.

Щоб купити фірмовий скотч з логотипом телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ БРЕНДОВАНИЙ СКОТЧ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00