Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Календарі

Друк календарів - ефективний і дуже ненав'язливий спосіб реклами, який буде працювати на Ваш бізнес протягом усього року. Друк календарів з логотипом - це реклама, яка має найбільший термін «життя» і впливу на клієнта.


Друк календарів - про Вас дізнається вся Україна

Вони є в кожному офісі, часто - навіть на робочому столі. І хоча дату можна подивитися в телефоні або на комп'ютері, багато хто до цих пір вважають паперові календарі більш зручними. Тому друк календарів з логотипом компанії - це велика можливість для реклами Вашого бізнесу. Кожен раз, коли клієнт або партнер буде дивитися на дату в календарі, він також мимоволі буде бачити логотип і контакти Вашої компанії.

Календарі різних форматів присутні практично в кожному будинку нашої країни. Їх можна використовувати для реклами продуктів або послуг, призначених для широкого вжитку. Ви зможете достукатися до своєї аудиторії - будь то звичайний покупець, співробітник офісу або керівник компанії. Календар - це Ваш рекламний агент на території клієнта.

Друк календарів на замовлення має ще один великий плюс - такі вироби не сприймаються як відверта реклама. Календар - це щоденний помічник, який приносить користь.


Календарі для бизнесу и для себе

Всі календарі можна розділити не тільки за виглядом і форматом, а й за метою використання. Якщо виходити зі сфери застосування вони бувають двох видів:

 • Бізнес - виготовлення календарів з логотипом і рекламою компанії. Виробляються з метою підтримки хороших відносин з постійними клієнтами або партнерами, залучення нових клієнтів і отримання додаткового прибутку. Їх зміст може бути різноманітним, але традиційно на таких виробах розміщують логотип і назву компанії, перелік послуг, що надаються, адреса та контактні дані.
 • Особисті - друк календарів зі своїми фото. Багато моментів хочеться назавжди зберегти у своїй пам'яті. Друк календарів з фото - це відмінний спосіб зберегти важливі події або дорогих людей поруч на цілий рік. Додайте яскраві красиві фотографії в календарі, щоб оригінально і функціонально прикрасити стіну в своїй квартирі. Також такий унікальний календар відмінно підходить в якості подарунка близьким людям. Це буде оригінально, незвично і дуже цінно для людини, якій Ви піднесете такий сюрприз.

Види друку календарів

Для виготовлення календарів в основному використовуються два види друку - цифровий та офсетний. Кожен вид друку має свої переваги і недоліки і краще підходить для друку певного виду календарів.

У нас можна замовити друк календарів А0, А1, А2, А3, А4, А5 і менших форматів. Буває односторонній і двосторонній друк календарів в залежності від виду вироби.

Цифровий друк календарів. Це ідеальний варіант для виготовлення продукції маленьких тиражів від 1 штуки. Для друку потрібен тільки готовий макет, не потрібно додаткових витрат часу на підготовку обладнання. Використовується, коли потрібні вироби в кількості до 500 штук.

Його переваги це:

 • Швидкість виготовлення. Завдяки цифровому друку Ви можете отримати свою продукцію в максимально швидкі терміни - від 2 до 4 робочих днів, в залежності від тиражу, типу календаря і складності постдрукарської обробки.
 • Можливість виготовлення календарів маленькими партіями. Не завжди клієнту потрібна велика кількість календарів. Іноді потрібен невеликий тираж для найважливіших клієнтів, партнерів або розташування їх у філіях компанії. Цифровий друк дозволяє не витрачати великі суми на друк тиражів від 500 штук і дає можливість виготовити навіть унікальний календар в єдиному екземплярі для себе або в подарунок.
 • Можливість персоналізації та індивідуального оформлення кожного виробу. Якість можна проконтролювати на кожному етапі виготовлення, внести потрібні поправки, якщо необхідно, надати кожному виробу унікальний зовнішній вигляд, завдяки використанню різних макетів.

Єдиний недолік даного виду друку - це відносно дорога вартість виготовлення продукції. Цифровий друк - набагато дорожче офсетного, якщо дивитися по вартості однієї штуки готового виробу. Однак вона позбавляє необхідності замовляти великі тиражі, тому в кінцевому підсумку при правильно підібраному кількості, сума виходить значно меншою.

Офсетний друк календарів. Відрізняється високою якістю зображення, найкраще підходить для виготовлення продукції тиражем від 500 штук. Тривала попередня підготовка, приладка і налаштування обладнання роблять друк маленьких тиражів нерентабельними.

Перевагами офсетного друку є:

 • Відмінна якість. На даний момент - це найкращий спосіб друку поліграфії. Фарби стійкіші, кольори виходять більш яскравими, насиченими і глибокими. Є можливість друкувати Пантон.
 • Чим більший тираж, тим менша вартість Вашого замовлення. Найбільші витрати припадають на приладку і виготовлення першої тисячі примірників, вся подальша продукція коштує значно дешевше. Офсетний друк в кілька разів вигідніше за цифровий.
 • Офсетний друк має дуже мало обмежень за обсягом продукції і дає можливість виготовити практично всі види календарів - від маленьких кишенькових календариків до великих настінних календарів-плакатів А1.
 • Виготовлення календарів офсетним способом дає великий вибір паперу, формату виробу і варіантів ламінування.

З недоліків варто відзначити тільки тривалий процес попередньої підготовки, який значно впливає на термін виготовлення виробів. Також у випадку з квартальними і перекидними календарями великий тираж означає, що потрібно більше часу на складання всього замовлення.

Більшість видів календарів можна виготовити і цифровим, і офсетним способом друку, але є і деякі виключення. Наприклад, якщо хочете замовити календар-плакат, варто врахувати, що цифровий друк використовують для виготовлення виробу максимальним розміром до А3 формату, оскільки більше не дозволяє конструкція принтера. Формати А2 і більше друкуються офсетним способом.

Також при певному тиражі застосовувати цифровий друк стає вже не вигідно і не рентабельно, краще використовувати офсет. Буває, що замість 300 виробів, надрукованих на цифровому принтері, краще замовити відразу 500 штук, але на офсетному обладнанні. Вартість може вийти приблизно однаковою, а кількість виробів в 1,5 або 2 рази більше. Щоб точно дізнатися який спосіб друку краще підійде попросіть менеджера порівняти вартість.


Види календарів

Друкарня «Український рекламний дім» пропонує виготовлення корпоративних, рекламних або особистих календарів самих різних видів під вирішення потрібних завдань. У нас можна замовити:

Друк кишенькових календарів

Один з найпопулярніших продуктів для масової роздачі. Стандартний кишеньковий календарик, має розмір 100*70 мм. Це трохи більше, ніж розмір стандартної візитки. Однак, такий календарик має деяку перевагу перед візиткою - він не рекламує безпосередньо, він несе людині користь з потрібною інформацією, а вже на зворотному боці розташовується потрібна реклама або пропозиція.

Друк кишенькових календарів має кілька переваг:

 • Ціна. У порівнянні з іншими видами календарів, ці обійдуться дешевше всіх інших. При цьому їх вигідно замовляти великими тиражами в кілька тисяч штук.
 • Низька вартість виготовлення великих тиражів, робить друк маленьких календарів дуже вигідним для масової роздачі з пропозицією для широкого кола споживачів.
 • Такий формат виробу дуже зручний, щоб покласти його в гаманець або носити в кишені, щоб календарик завжди був під рукою в потрібний момент, а разом з ним - і Ваша реклама.

Єдиний і невеликий мінус - це порівняно мала площа під нанесення реклами. Тому всю інформацію потрібно викладати коротко і лаконічно, використовувати весь простір з максимальною вигодою.

Додатково можна замовити обрізку кутів, щоб виріб мав більш цікавий вигляд, або додаткову односторонню або двосторонню ламінацію для додаткового захисту. Терміни виготовлення кишенькових календарів методом офсетного друку займають 2-3 дня при наявності готового макету.

Друк настільних календарів

Настільні календарі займають мало місця і завжди знаходяться під рукою. Вони дуже практичні і зручні. У нас можна замовити друк настільних календарів будиночків двох видів:

Друк висічних календарів будиночків. При виготовленні спочатку наноситься друк, а потім відбувається вирубка виробу по заданому розміру. Після чого календарі проходять етап збірки і набувають остаточний зовнішній вигляд. Можуть бути в формі будиночка або пірамідки. Часто на одній стороні розташовується реклама, а на інших - календар на поточний рік.

Друк перекидних календарів будиночків. Більш оригінальний вид календарів, який набагато більше підходить для рекламних цілей, оскільки на кожній окремій сторінці можна розмістити різні продукти або послуги своєї компанії. Має велику різноманітність форматів і розмірів. Листи з інформацією кріпляться до основи за допомогою пружини.

Внутрішній блок з місяцями року може складатися з 6 або 12 аркушів, щоб розташувати по 2 місяці на одному листку з двох сторін або приділити кожному окремий лист. Варто знати, що кількість аркушів внутрішнього блоку безпосередньо впливає на вартість.

Якщо потрібен невеликий тираж до 100 штук, однозначно краще використовувати цифровий друк. Терміни виготовлення - від 3-4 робочих дня при наявності готового макету. Також варто врахувати, що при замовленні близько 250 екземплярів і більше, краще використовувати офсет - отримаєте в два рази більше виробів за ту ж ціну. Терміни виготовлення настільних календарів методом офсетного друку складають від 4-6 робочих днів в залежності від виду календаря і наявності готового макету.

Друк перекидних календарів

Існує два види перекидних календарів. Вони розрізняються за типом кріплення і своєю конструкцією. Перекидний календар може кріпиться на люверс або на рігель.

Перекидні календарі на люверсі мають отвори внизу кожної сторінки. Кріпиться на стіну за допомогою металевого люверса (кільця) на обкладинці календаря. Сторінки скріплюються між собою за допомогою пружини. Плюс даного виду календаря в тому, що, коли лист перевертається, зворотна сторона залишається на виду. Таким чином клієнт має можливість бачити поточний і наступний місяць або Вашу рекламу.

Перекидні календарі на рігелі кріпляться на стіну за допомогою металевого дроту, який має вигин посередині. Сторінки також скріплюються за допомогою пружини. Такий календар дозволяє бачити тільки один місяць, оскільки сторінки загортаються одна за іншу.

Друк перекидного календаря ідеально підходить для реклами, а також, якщо хочете замовити виготовлення календарів з фото співробітників компанії. Календар з фотографіями колективу підвищують лояльність до компанії, створюють більш дружню атмосферу і відчуття самоідентифікації як частини компанії.

Обидва види календарів можуть мати 6 або 12 аркушів, а також додаткову обкладинку, яка служить прекрасним рекламним полем. Виготовлення перекидних календарів малими тиражами методом цифрового друку займає від 4 робочих днів. Друк великих офсетних тиражів займає від 6 робочих днів при наявності готового дизайну виробу.

Друк квартальних календарів

Перевага даного календаря в тому, що можна відразу охопити поглядом цілих 3 місяці. Кріпиться на стіну за допомогою люверса. У найбільш популярної моделі календаря блоки листів скріплюються між собою за допомогою 3 пружин. Внизу кожного блоку знаходиться невелике поле, де можна розмістити Вашу рекламу. Для зручності на календарі знаходиться курсор, який можна переміщати на поточну дату.

Виготовлення квартальних календарів - досить складний і тривалий процес. Багато часу займає сама збірка, щоб вироби набули остаточного зовнішнього вигляду. Якщо хочете замовити виготовлення квартальних календарів, варто пам'ятати, що ціна сильно залежить від тиражу і обраного способу друку. Цифровий друк квартальних календарів невеликих тиражів займає від 4 днів, офсетний друк тиражами від 500 штук займає від 6 робочих днів.

Друк календарів плакатів

Досить популярними є настінні календарі-плакати різних розмірів. Кріпляться на стіні за допомогою скотчу або кнопок. Їх перевага в тому, що відразу видно всі 12 місяців року, а також є багато місця для реклами.

Виготовлення настінних календарів плакатів можна замовити на глянцевому або крейдованому папері різної щільності. Також можна вибрати розмір від А4 до А0 формату в різній кількості. Однак, якщо виходити з вартості одного примірника набагато вигідніше замовляти тиражами від 1000 штук методом офсетного друку.


Дизайн, оформлення замовлення і доставка

Дизайн календаря - це один з головних моментів, яким варто приділити увагу. Він повинен бути дуже правильним і акуратним. По-перше, потрібно привернути увагу клієнта до Вашої реклами, по-друге, інформація повинна легко читатися. Якщо це особистий календар з фотографіями, їх потрібно правильно обробити, щоб отримати якісне зображення.

Професійний дизайн Ви можете замовити у нас або ж виготовити макет самостійно, вивчивши вимоги до друку календарів тут.

Ми працюємо в Хмельницькому, але ви можете замовити друк календарів з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків або будь-який інший місто країни. Більш докладно умови оплати і доставки читайте тут. Приклади виконаних робіт дивіться на нашому сайті.

Друк календарів має різну вартість. Ціна залежить в першу чергу від виду і розміру виробу, тиражу і способу друку, виду паперу, кількості сторінок і інших параметрів друку і постдрукарської обробки.

Виготовлення фірмових календарів з логотипом або фотографіями - це яскравий метод реклами або відмінний подарунок близькій людині. Компанія «Український рекламний дім» може виготовити для Вас індивідуальні календарі в невеликому тиражі або ж великі партії для масових рекламних кампаній.

Замовити друк календарів можна онлайн, використовуючи форму «Запит на прорахунок» або по телефону.

ЗАМОВИТИ ДРУК КАЛЕНДАРІВ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00