Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Пакети поліетиленові

Поліетиленові пакети з друком логотипу - це ефективний спосіб реклами, який підвищує впізнаваність компанії в очах покупців, а також лояльність клієнтів до бренду. Клієнти самі буду вашими рекламними агентами, поки йтимуть з пакетом по вулиці. Рекламний пакет - це носій, який багато разів буде потрапляти на очі перехожим і залучати нових покупців для вашого бізнесу.

Фірмові пакети з поліетилену також підвищують довіру до магазину або компанії, підвищують імідж, вони означають, що ваш бізнес - це серйозна фірма. Поліетиленові пакети з лого - це відмінний спосіб стати більш помітним в «перенаселеному» конкурентами бізнес-середовищі. Постійно використовуючи ваші фірмові пакети, клієнти будуть звикати до вашого постійної присутності в своєму житті.

Друк на поліетиленових пакетах - це ефективна реклама, яка працює цілодобово, 7 днів на тиждень. Кожен сьомий покупець воліє здійснювати покупки у фірмових магазинах і робити це регулярно, тому пакет банан або майка з друком обов'язково повинен бути у вашому рекламному арсеналі.

Ще одна перевага, яку дає виготовлення фірмових пакетів з поліетилену полягає в тому, що пакет - не сприймається як реклама. Це в першу чергу вирішення проблеми клієнта по зручній доставці продуктів і товарів з магазину або офісу до себе додому. Така реклама дуже ненав'язливо нагадує клієнту про існування вашої компанії кожен раз, коли використовується фірмовий пакет.


Поліетиленові пакети з логотипом - переваги і недоліки

Виготовлення пакетів банан і майка з логотипом має ряд переваг:

  • Невелика вага і зручність використання;
  • Великий термін служби - якщо не перевищувати передбачений вагу, пакет може прослужити клієнту дуже довго і може бути використаний багато разів;
  • Компактність - поліетиленовий пакет складається у багато разів і поміщається навіть в кишеню, чого не скажеш про паперові пакети;
  • Дуже довговічні і стійкі до впливу зовнішнього середовища. А це означає тривалий термін роботи вашої реклами;
  • Пакети є водонепроникними, їм не страшна волога, що є додатковим захистом для продуктів і товарів, які в них транспортуються.
  • Презентабельний зовнішній вигляд і яскравий друк.
  • Низька вартість при великих тиражах;
  • Може використовуватися при будь-яких погодних умовах і великих перепадах температур.
  • Ефективність і тривала робота реклами, де клієнти самі є промоутерами вашого бізнесу.

Єдиним недоліком поліетиленових пакетів полягає в тому, що вони завдають великої шкоди навколишньому середовищу, оскільки процес повного розкладу відбувається протягом дуже тривалого часу.


2 види пакетів

Традиційними в повсякденному використанні стали пакети типу «банан» і «майка». Вони відрізняються в першу чергу за формою і зовнішнім виглядом.

Пакет майка з логотипом - приклад великої, місткою упаковки, простий і зручний у використанні. Завдяки своїй формі і наявності бічних складок, який збільшують місткість пакету, він може переносити великі навантаження до 20 кілограмів і прослужити тривалий час. А чим довше прослужить пакет клієнту, тим довше він буде працювати як рекламний інструмент. Вони дешевші, але мають не такий презентабельний вигляд, як пакети «банан». Найбільш часто використовуються продуктовими магазинами і мережами супермаркетів.

Пакет банан з логотипом - має презентабельний зовнішній вигляд і укріплені ручки для того, щоб вони не обривалися. Не такий місткий, як «майка», проте дуже зручний у використанні. Завдяки своєму презентабельному зовнішнього вигляду часто використовується дорогими бутиками, магазинами взуття та одягу, де упаковка товару грає важливу роль. Має гладку поверхню і не створює зайвого шелесту в процесі експлуатації. Ідеальний, коли потрібно упакувати дорогі подарунки для vip-клієнтів, гостей тренінгу або конференції.


Види друку на пакетах

Друк пакетів «банан» і «майка» - складний багатоетапний процес, який займає тривалий час. Існує кілька способів нанесення інформації на поліетиленові пакети.

Флексодрук – найбільш дешевий і оперативний спосіб нанесення інформації і зображень на поверхню пакетів, якщо мова йде про великих тиражах від 5 тисяч штук. Сам по собі - це дуже трудомісткий і дорогий процес, який проводиться за допомогою автоматизованого обладнання з використанням спеціального кліше.

Шовкографія –забезпечує яскраву барвисту картинку, зображення може наноситися в 1, 2, 3 або 4 кольори. При цьому кожен колір наноситься окремо і по черзі. Вартість буде дорожче, ніж при друку флексом, однак тут є можливість замовляти менші тиражі від 100 до 5000 штук.


Дизайн, терміни виготовлення, ціна

Для того, щоб ваш пакет виділявся в потоці інших, наші дизайнери допоможуть розробити яскравий оригінальний макет з використанням ваших корпоративних кольорів. Після остаточного узгодження з вами пакети будуть запущені в друк. Насправді, дизайн - це ключ до залучення уваги клієнтів. Від того, наскільки він буде гарний і оригінальний, безпосередньо залежить успіх реклами на поліетиленових пакетах.

Виготовлення пакетів майка і банан з логотипом займає від 3-4 робочих днів в залежності від завантаженості виробництва. Якщо потрібен друк пакетів з логотипом недорого - ви можете замовити цю послугу у нас. Ціна готових виробів буде залежати від виду пакету, тиражу, його розмірів і щільності. Також на вартість вплине дизайн самої реклами - зі скількох кольорів вона буде складатися і буде друк тільки на одній стороні виробу, або відразу на двох.

Ми знаходимося і працюємо в Хмельницькому, але також пропонуємо доставку готової продукції з будь-яке місто країни.

Щоб купити поліетиленові пакети з вашим лого за відмінною ціною телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок». Гарантуємо високу якість продукції та своєчасність виконання замовлення.

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПОЛІЕТИЛЕНОВИХ ПАКЕТАХ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00