Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Стели і пілони

Рекламні стели та пілони - один з найбільш габаритних і помітних видів зовнішньої реклами. Це дорогий, але ефективний вид реклами, який виконує також і іміджеву функцію - говорить про заможність і успішність компанії.

Рекламна стела

Велика рекламна стійка або стелла. На ній розміщується інформація рекламного, ознайомчого або навігаційного характеру. Використовується, щоб заздалегідь поінформувати потенційних клієнтів, пішоходів або водіїв про розташування компанії. Основу конструкції становить металевий каркас, який обшивається алюмінієвим композитом.

Виробництво рекламних стел починається на етапі проектування і створення дизайну. Після підготовки візуального образу починається робота над створенням конструкції.

Виготовлення рекламних стел - складний процес, який займає близько 14 робочих днів. Вартість виробу залежить від його габаритів, використовуваних матеріалів, наявності світлодіодної або прожекторної підсвітки, світлодіодних екранів для розміщення змінної інформації. Установка рекламної стели виробляється на раніше підготовлений фундамент із залізобетону.


Сфери застосування

Рекламні стели часто зустрічаються в Хмельницькому і інших містах України. Найбільш популярними є стели, які використовуються для таких цілей:

Стелла для торгового комплексу або бізнес центру. Це велика конструкція, яка будується таким чином, щоб була можливість змінювати інформацію про компанії та магазини, які знаходяться всередині.

Стелли для автосалонів. Виконують іміджеву і навігаційну функції. Покликані привернути увагу до певного автосалону і вказати його місцезнаходження. На них розміщується логотип і назва компанії, також можуть бути вказівні стрілки.

Стелли для автозаправок. На них вказуються актуальні ціни на бензин і дизельне паливо. Найбільш популярними є великі стели зі світлодіодними табло для швидкого оновлення інформації про ціни.


Рекламний пілон

Пілон - це рекламна конструкція, заввишки 2-2,5 метра, яка виконує також і навігаційні функції - повідомляє про те, що недалеко знаходиться певна фірма, і як її можна знайти. Всередині - металевий каркас, обшитий композитом. Для підсвічування можуть використовуються прожектори, які встановлюються знизу, біля конструкції.

Найчастіше встановлюються біля доріг, вказуючи напрямок до певного заводу, компанії або котеджного селища. Використовуються в якості навігаційних вказівників всередині торгових центрів. Відомі фірми встановлюють пілони біля головного входу в офіс компанії.

Фото з прикладами готових проектів можна подивитися на нашому сайті.

Рекламні конструкції у вигляді стели або пілона - це дуже потужний спосіб звернути увагу на свою компанію. Вони можуть бути найрізноманітнішої форми, що привертає ще більше поглядів. Замовте прорахунок вартості або виготовлення конструкції у нашого менеджера по телефону прямо зараз.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00