Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Чашки

Друк на чашках - це відмінний подарунок близькій людині, а також дуже ефективний і ненав'язливий спосіб реклами свого бізнесу. Чашки з логотипом несуть практичну користь своєму власнику, чашкою користуються кожен день, тому така реклама працює дуже довго і має потужний ефект.

Чашки з друком - це не просто рекламний інструмент, який продає в «лоб» безпосередньо. Вони несуть в собі практичну користь для клієнта і вирішують певне завдання. Кожен раз, використовуючи чашку, клієнт буде бачити логотип вашої компанії. Така реклама дуже природна і приємніша, ніж відкриті спроби що-небудь продати.


Друк фото та логотипів на гуртках для бізнесу і в подарунок

Нанесення зображення на чашку найбільш часто використовується в наступних сферах:

  • Подарунки. Друк фото на чашці - це один з найпопулярніших подарунків до Дня святого Валентина, на Новий Рік, День народження друга або близької людини. Це красиво і просто. При цьому, кожен раз користуючись чашкою, власник подарунка буде згадувати про тих, хто його подарував.
  • Реклама. Друк зображень на чашках - відмінний спосіб залучити нових клієнтів, виділитися на тлі конкурентів і випередити їх. Коли вони використовують традиційну друковану рекламу або бігборди, на які людина дивиться лише кілька секунд, ви можете використовувати чашки з логотипом вашої компанії, щоб надовго залишитися в полі уваги клієнта. Друк на кавових чашках - це також практичне рішення, якщо ви часто проводите переговори або пригощаєте своїх клієнтів перед початком процедури або в процесі спілкування. Це додасть солідності вашій фірми в очах клієнтів.
  • Сувенір. Практичне рішення в якості подарунків для своїх співробітників на корпоративні або інші свята. Також чашки з фірмовим логотипом є важливою складовою корпоративної культури всередині великих фірм і компаній.

Види друку на чашках

У нас можна замовити друк на чашках недорого від 1 штуки, а також великими оптовими партіями в якості сувенірів або для рекламних цілей. Для цього використовуються різні види друку:

    • Сублімація на чашках.Відмінний варіант для невеликих тиражів від 1 штуки. Перевага сублімації в тому, що вона дозволяє наносити повнокольорові зображення майже на всю поверхню чашки. Якщо потрібно надрукувати фото на чашці - це підходящий варіант. Недоліки - зображення стирається з часом. Термін друку - від 1 робочого дня.
    • Шовкотрафаретний друк. Зображення або логотип компанії наноситься в кілька кольорів. Кожен наноситься окремо. Мінімальний тираж - від 20 штук. Недоліки - має обмеження по площі нанесення. Термін виготовлення - від 7 до 14 робочих днів.
    • Деколювання. Ідеальне рішення для бізнесу або сувенірної продукції. Зображення виходить дуже довговічним, яскравим, чітким і зносостійким. Не стирається навіть після тривалого терміну експлуатації. Логотип наноситься також в кілька кольорів, а потім обпалюється на посуді під впливом високих температур. Недолік - висока вартість виготовлення та обмеження по площі нанесення. Однак це компенсується тривалим терміном служби. Виготовлення займає від 14 робочих днів.

Види чашок, дизайн, ціна

Ми пропонуємо великий вибір чашок під нанесення різних форм і кольорів. Ви можете замовити друк на керамічних, порцелянових або скляних чашках. Наші дизайнери розроблять потрібний макет і узгодять з вами перед запуском у виробництво.

Ми знаходимося в місті Хмельницький, але також пропонуємо доставку готової продукції в будь-яке місто України. Якщо хочете замовити друк на чашці, ціна буде залежати від кількості, обраного способу друку, і від того, з якого матеріалу виготовлена чашка.


Нижче наведені прайси вартості друку на чашках


Чашка "Циліндр" біла 200 мл
Загальний тираж, шт. Ціна (грн./шт.)
до 9 шт. 100
10-19 шт. 80
20-99 шт. 70
100 и більше 60

Чашка "Циліндр" кольорова 200 мл
Загальний тираж, шт. Ціна (грн./шт.)
до 9 шт. 150
10-19 шт. 110
20-99 шт. 90
100 и більше 80

Щоб замовити друк на чашках телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ЧАШКАХ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00