Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Лайтбокси

Лайтбокс - це рекламний світловий короб, який є одним з кращих способів залучення уваги потенційних клієнтів. Його перевага перед несвітловими вивісками в тому, що він може працювати цілодобово, вдень і вночі рекламувати Ваш бізнес.

Створює додатковий позитивний імідж в очах клієнтів, оскільки виглядає дорого і красиво. Це дає перевагу перед конкурентами, які в якості вивіски використовують звичайний банер або вивіску із пластику.


Розміщення лайтбоксів

Світлова вивіска (лайтбокс) може бути вулична і інтер'єрна. Цей вид реклами давно і успішно використовуються нашими замовниками в Хмельницькому і по Україні.

Лайтбокс зовнішній встановлюється на фасаді будівлі, використовується в якості вивіски або покажчика, щоб клієнту було легше знайти потрібну компанію або заклад. Його часто можна побачити при вході в магазин, офіс, аптеку, кафе або ресторан, торговий центр або супермаркет.

Інтер'єрні лайтбокси встановлюються всередині будівель з метою привернути більше уваги, допомогти клієнтам знайти потрібний магазин або компанію, а також виділитися серед конкурентів. Це особливо актуально у великих торгових центрах, де безліч магазинів і офісів розташовуються поруч один з одним. І багато в чому від вивіски і оформлення вітрини буде залежати зайде клієнт до Вас або піде до конкурента.


Види лайтбоксів

Світловий короб може бути квадратним, прямокутними, круглим і фігурними. Одностороннім або двостороннім. Також вони розрізняються залежно від виду матеріалів, з яких вони виробляються. Найбільш популярними є 3 таких види:

  • Светловий короб із поликарбонату;
  • Із акрилу;
  • Із композиту.

Одним з найбільш ранніх і найбільш недорогих видів є рекламний світловий короб, виготовлений з полікарбонату, який коштує дешевше інших матеріалів. Також замість традиційних світлодіодних модулів тут використовуються більш дешеві люмінесцентні лампи. Тому навіть компанії з мінімальним бюджетом зможуть дозволити собі даний вид світлової вивіски. Полікарбонат відмінно підходить для виготовлення квадратних і прямокутних лайтбоксів маленьких і великих розмірів.

Найбільш популярним є світловий короб, при виготовленні якого використовується акрил (по-іншому оргскло). Використання даного матеріалу дозволяє зробити дуже гарну прямокутну, круглу або фігурну вивіску. Для підсвічування використовуються потужні світлодіодні модулі SMD, які мають великий термін експлуатації, а також споживають менше енергії. Акрил добре пропускає світло, тому Вашу вивіску буде видно здалеку.

Красиві квадратні і прямокутні лайтбокси часто виробляються з дуже міцного алюмінієвого композиту. Методом фрезерування в композиті вирізається потрібне зображення або напис. В отвори вставляється акрил, який обробляється за допомогою лазерної порізки. На задній стінці встановлюються світлодіоди, так щоб напис або зображення були підсвічені. Виходить дуже довговічна і стильна вивіска.

Про інші види вивісок читайте тут


Виготовлення, монтаж, доставка

Виготовлення лайтбоксів - складний і трудомісткий процес, які вимагає певного досвіду і знань. Наші фахівці займаються цим вже більше 10 років і за цей час встигли зробити і встановити велику кількість лайтбоксів в Хмельницькому і інших містах України. Світловий короб в середньому виготовляється 4-5 робочих днів, без урахування створення дизайну. Ціна залежить від розмірів і використовуваних матеріалів.

Надійно упакуємо і відправимо лайтбокс в будь-яке місто України. У комплекті є всі необхідні кріплення і схема, щоб Ваші працівники могли самостійно здійснити монтаж. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». Фото з прикладами робіт можна подивитися на нашому сайті.

Ви можете замовити лайтбокс високої якості у нас на сайті, по телефону або в офісі за відмінною ціною.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00