Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Неонові вивіски

Неонові вивіски - один з найкрасивіших, незвичайних і яскравих видів зовнішньої реклами. Вогні неонових ламп сильно привертають увагу перехожих в темний час доби.

Це один найстаріших видів зовнішньої реклами, який був раніше дуже популярний, але з часом лампи замінили світлодіоди. Сьогодні люди вже звикли до лайтбоксів, світлодіодних букв і вивісок тому використання неону дозволяє виділятися на тлі інших. Він може використовуватися для зовнішньої реклами і для застосування всередині приміщень.


Неонова підсвітка - відмінний спосіб стати помітним

Неонові трубки досить гнучкі, що дозволяє створювати оригінальні вивіски з неону незвичайної форми. Можна використовувати оригінальний шрифт, створювати красиві фігури під конкретний бізнес, наприклад, з трубок можна зробити вивіску у вигляді велосипеда, чашки кави, морозива, лампочки, гітари.

Загалом, все, що тільки може побажати клієнт, можна виготовити за допомогою неону. Незвичайна форма вивіски при вході в Ваш магазин, кафе або офіс, і її яскраве світло, обов'язково запам'ятається клієнтам.

Існує два види неону, які широко застосовуються в рекламі і декоруванні.


Звичайний неон

Складається зі скляної трубки зі спеціальним напиленням, яка потім заповнюється газом. При підключенні трубки до джерела електроенергії газ нагрівається і яскраво світиться. Спеціальні тримачі надійно кріплять трубки до основи або каркасу.

Неонова вивіска дозволяє комбінувати різні кольори і створювати унікальні візуальні образи або написи. Існує кілька видів неонової реклами в залежності від способу застосування трубок, але сьогодні широко застосовується тільки один: вивіски з відкритим неоновим світлом. «Голі» трубки нічим не закриваються. Саме в такому вигляді виходять гарні фігури і слова.


Сфери застосуванная

Неонова реклама - створення вивісок для кафе, магазинів і офісів.

Неонові вивіски для будинку. Оригінальний спосіб створити красивий малюнок, що світиться на стіні у себе вдома. Також можна використовувати лампи для створення підсвітки в кімнаті.

Неонова вивіска на стіну ресторану, бару чи кафе створить приємну атмосферу приглушеного світла, ідеальну для спілкування в хорошій компанії.


Холодний (гнучкий) неон

Гнучкий неон - це пластиковий шнур певної довжини, який світиться по всій довжині. Він не випромінює тепла і абсолютно безпечний, оскільки для його роботи достатньо низького струму, який не є небезпечним для людини. Провід можна змотувати і нарізати на частини, тому працювати з ним дуже зручно. Він коштує дешевше, ніж звичайний неон, споживає менше електроенергії і більш зручний в монтажі. А ще Led неон простіший в ремонті.

Гнучкий холодний неон також широко використовується в рекламі, для декоративного освітлення приміщень та оформлення інтер'єрів, для створення написів, світлових фігур і костюмів, що світяться для різних шоу.

Також дуже популярний холодний неон для підсвічування авто. Використовується для підсвічування салону - панелі приладів, керма, сидінь, або днища автомобіля. Виглядає дуже красиво і ефектно. Так Ви зможете виділити свою машину серед інших. Гнучкий неон - кращий подарунок для автолюбителя, дуже популярний серед гонщиків і любителів тюнінгу.


Виготовлення і терміни

Виготовлення неонових вивісок - трудомісткий і складний процес, який займає до 14 робочих днів. Для цього потрібні певні знання і майстерність. Ми виготовляємо вивіски з неону в Хмельницькому і робимо доставку в інші міста України, тому Ви можете довіритися компанії Український рекламний дім і замовити неонову вивіску у нас.Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Неонова вивіска - оригінальний і дуже ефективний вид зовнішньої реклами. Ви можете замовити прорахунок і купити вивіску по телефону або на сайті, щоб уже в найближчому майбутньому залучати нових клієнтів.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00