Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Пластикові карти

Пластикові карти - маркетинговий і рекламний інструмент, який дозволяє залучати більше клієнтів до вашого бізнесу і отримати більше прибутку. Згідно з дослідженнями, близько 50% покупців ходять в ті магазини, де у них є дисконтна картка. Це потужний інструмент для створення потоку постійних клієнтів.

Пластикові дисконтні картки, завдяки вбудованим в них чіпам, дозволяють відстежувати купівельну спроможність своїх клієнтів, збирати і аналізувати статистику, і на основі цієї інформації створювати акції або пропонувати клієнтам бонуси і знижки. Крім того, ви зможете побачити які товари продаються добре, а які довго лежать на полицях. Зосередивши увагу на найпопулярніших продуктах, ви зможете знизити витрати, збільшити прибуток і пропонувати клієнтові саме те, що йому потрібно.


Види пластикових карт

Існує безліч різних видів пластикових карт. Але всі вони мають однакову мету - залучити клієнта до повторних покупок і відвідин даного магазину, кафе чи торгової мережі, зробити так, щоб випадковий відвідувач став постійним клієнтом. Пластикові карти діляться на наступні підвиди, виходячи з мети їх використання:

Дисконтні картки або карти лояльності. Необхідний елемент при створенні програм лояльності та заохочення клієнта до повторних покупок товару або замовленнях певної послуги. Дисконтна або карта лояльності дає клієнтові право на отримання знижок, використовується для нарахування бонусів, який пізніше можуть бути використані при подальших покупках.

Як правило, при оформленні такої карти клієнт заповнює анкету, вказує свій номер телефону та інші дані, що дозволяє зібрати більше інформації і скласти споживчий портрет клієнта. Дізнавшись номер телефону клієнта, компанія також отримує можливість оповіщати його про нові надходження товару, акції і знижки з метою збільшення продажів.

Подарункові карти. Це ще один метод збільшити кількість клієнтів. Подарункова пластикова карта - це відмінний варіант в якості подарунка близьким людям, друзям, колегам або своїм співробітникам. І ваш бізнес може непогано на цьому заробити. Можливо і серед ваших клієнтів є люди, які постійно відчувають труднощі з вибором подарунка. Ви можете вирішити їх проблему, залучити нових клієнтів і отримати додатковий прибуток.

Подарункова карта дає або сертифікат можливість придбати товар на певну суму в магазинах, супермаркетах або торгових мережах, або скористатися послугами певних закладів. Найбільш часто дарують подарункові карти в салони краси, спортзали, ресторани або кафе, місця відпочинку.

Пластикові подарункові карти можуть бути або з заданим грошовим номіналом, щоб людина сама вирішила на що витратити ці гроші, або на отримання будь-яких послуг чи відвідування різних закладів.

Проїзні карти. Використовується для оплати проїзду в наземному і підземному громадському транспорті. Для цього використовуються пластикові карти з магнітною смугою або безконтактним чіпом. Має ряд переваг не тільки для клієнтів, але і компаній-перевізників.

Дана карта дозволяє клієнту зручно оплачувати проїзд, без необхідності кожного разу готувати готівку і скорочує час оплати. Наявність такої карти дає можливість отримувати знижки та пільги на проїзд, брати участь в акціях. Використання проїзної карти також дає можливість економити на проїзді і платити менше, при цьому вона не містить особистих даних власника, тому нею можуть користуватися всі члени сім'ї.

Перевізники отримують вигоду від використання проїзних карт у вигляді інформації про пасажиропотоки, а також у вигляді скорочення часу на процес оплати і його автоматизацію.

Клубні карти. Свідчать про приналежність людини до певного клубу за інтересами. Також дуже часто використовуються в сфері розваг, при відвідуванні клубів, ресторанів або інших закладів.

Друк клубних пластикових карт дає переваги і бізнесу, і його клієнтам. Для бізнесу це відмінна можливість створити співтовариство лояльних постійних клієнтів. Завдяки наявності на картці таких даних як, ПІБ клієнта, його фотографія, клієнтський номер, компанія отримує можливість ідентифікувати клієнта, вести облік відвідувань, аналізувати дані про покупки.

Для клієнта карта є одночасно пропуском в клуб, підтвердженням його статусу і приналежності до певної спільноти, а також зручною можливістю оплачувати покупки всередині клубу або закладу.

Пропускні карти. Використовуються на приватних і державних установах з метою ідентифікації співробітників, для підтвердження особи та з метою перешкоджання потрапляння сторонніх людей на територію компанії.

Як правило на таку картку наноситься фото співробітника, ПІБ, посада і підпис, термін дії і рівень доступу. Пластикові перепустки дуже міцні, довговічні і більш надійно захищені у порівнянні із паперовими посвідченнями особи за допомогою магнітної смуги, чіпа, додаткової голограми.

Смарт карти - це пластикові карти з вбудованими мікросхемами. Дозволяють проводити ідентифікацію користувача (клієнта) і зберігати ключову необхідну інформацію. Застосовуються торговими мережами для створення систем знижок і бонусів, банками при створенні кредитних або дебетових карт, студентських квитків, пропускних або проїзних карток.

Смарт-карта дозволяє швидко зчитати потрібну інформацію навіть при відсутності Інтернету. За типом зчитування інформації бувають двох видів - контактні і безконтактні.

До смарт-карток відносяться також 3-Tag, 2-Tag-карти, карти-брелки - невеликі пластикові карти нестандартного розміру. Це досить новий вид карток, який стає все більш популярним. Найбільш часто застосовуються в якості додаткових супутніх карток, дисконтних карт, рекламних брелків. Головна фішка в тому, що на додаток до основної великої картки клієнт отримує кілька маленьких смарт карт. Це дуже зручно при здійсненні покупок в магазині.

Щоб не заводити окрему дисконтну карту на кожного члена сім'ї, кожен може використовувати міні карту, підкріплену до певного аккаунту або номеру клієнта. Карта ламається на 2 або 3 частини, таким чином відразу кілька членів родини можуть накопичувати бонуси або користуватися однією дисконтною програмою. Завдяки своїм розмірам, таку картку дуже зручно прикріпити в якості брелока до ключів, щоб вона не губилася і завжди була під рукою в потрібний момент.


Види персоналізації

У нас можна замовити друк пластикових карт з різними способами ідентифікації клієнта. Пластикові карти з персоналізацією дозволяють присвоїти кожному виробу одне або відразу кілька унікальних властивостей з метою його захисту, а також аутентифікації клієнта. Ми пропонуємо:

  • Пластикові карти із нумерацією - ідентифікація клієнта проводиться завдяки унікальному номеру карти, який присвоюється їй при друку.
  • Пластикові карти зі штрих-кодом - інформація про клієнта зашивається в штрих-код, нанесений на одній зі сторін пластикової картки.
  • Магнітна смуга - в неї кодується необхідна інформація, яка зчитується за допомогою спеціальних пристроїв.
  • Ембосування пластикових карток - являє собою видавлювання написів і цифр на картці. Вони виходять опуклими з лицьового боку.
  • Пластикові картки з qr-кодом - унікальний ідентифікатор картки зашивається в спеціальний qr-код. Її перевага в тому, що інформацію можна зчитувати навіть зі смартфона і це не потребує додаткового обладнання.

Матеріали, дизайн, терміни, ціна

Компанія «Український рекламний дім» пропонує виготовлення пластикових карт всіх видів на замовлення з різними способами персоналізації.

Стандартна пластикова картка має розмір 86*54 мм, виготовляється з пластика ПВХ різної товщини, з двох сторін наноситься повнокольоровий друк. Для виробництва пластикових карток ми використовуємо пластик різної товщини білого кольору з матовим або глянцевим покриттям. Також можливе виготовлення карток з друком під «золото» або «срібло».

Ми розробимо яскравий оригінальний дизайн, а потім створимо унікальні пластикові картки для вашого бізнесу з різними способами захисту та ідентифікації клієнта. Термін виготовлення пластикових карт становить від 3-х робочих днів після затвердження макету виробів.

Ми працюємо в місті Хмельницький, але ви можете купити пластикові карти з доставкою в будь-яке місто України на найближче відділення Нової Пошти. Фото з прикладами виконаних робіт дивіться на нашому сайті.

Вартість виготовлення пластикових карт залежить безпосередньо від тиражу, зовнішнього вигляду, а також обраного способу захисту і персоналізації виробів. Щоб дізнатися якою буде точна і актуальна ціна виготовлення пластикових карт, звертайтеся до нашого менеджера по телефону або пишіть на пошту.


Нижче наведено прайси на виготовлення пластикових карток


Друк пластикових карт, грн.
Повноколірний двосторонній друк, ламінація (глянець або мат) 100 шт. 450
200 шт. 850
500 шт. 2000
1000 шт. 3000
2000 шт. 5600
5000 шт. 13000


Персоналізація, грн/шт.
Вартість на тираж до 1000 шт. Більші тиражі рахуються окремо
Нумерація 1
Ембосування 2
Штрих-код 1
Магнітна полоса 2
Пластик "Золото", "Срібло" 1
Персоніфікація 1
Скретч панель 1
Смуга для підпису 1
Смарт чіп 20
Тиснення 12

Пластикові карти - формула росту вашого бізнесу!

Згідно з дослідженнями, залучити нового клієнта коштує в 6 разів дорожче, ніж спонукати постійних клієнтів купувати більше. Тому крім постійного пошуку нових клієнтів, потрібно також зосередити свою увагу на більш якісному обслуговуванні вже наявних. Потрібно постійно знаходити спосіб зацікавити робити покупки саме у вас і спонукати клієнта купувати більше. У цьому вам однозначно допоможуть всілякі види пластикових карт від компанії «Український рекламний дім».

Замовити друк пластикових карт можна по телефону чи використовуючи форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00