Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Годинники і метеостанції

Щоб успішно конкурувати сьогодні, потрібно відрізнятися і виділятися на фоні інших. А ще дуже важливо нести людям користь. Тому дуже популярним інструментів реклами стали електронні вуличні годинники з термометром і електронні цифрові метеостанції, які встановлюються на фасад будівлі.


Переваги

Вуличні електронні годинники представляють собою табло різних розмірів, на якому відображається поточна дата, час, температура, вологість повітря, або інша інформація.

Користь Електронний годинник на фасаді будівлі - це дуже ефективний метод реклами, оскільки не рекламує безпосередньо, а в першу чергу надає людині потрібну інформацію. Він зверне увагу на Вашу компанію або заклад, тому що захоче дізнатися час або температуру на вулиці.

Прихована реклама. Можна замовити додаткове брендування, щоб електронний годинник або метеостанція були виготовлені з логотипом Вашої компанії. Коли людина подивиться на табло, щоб дізнатися потрібну інформацію, вона також помітить і рекламу фірми.

Довговічність. Вуличні електронні термометри з годинником виробляються з міцних матеріалів, щоб захистити конструкцію від механічних пошкоджень і попадання вологи. Якісні світлодіоди, які використовуються для відображення інформації, добре видно і в сонячну погоду, і в темний час доби. Виріб прослужить довгі роки.


Де застосовується?

Годинники електронні вуличні з датчиком температури найбільш часто встановлюються на фасадах державних установ, навчальних закладів (академій, коледжів, університетів), банків, приватних компаній.

Електронний годинник на стіну - це додаткове джерело залучення уваги, який вирішує проблему людини - потребу в певній інформації, а натомість Ваша компанія отримує можливість бути поміченою.


Виготовлення і доставка

Електронна метеостанція або годинник виготовляються за 7-14 робочих днів. Терміни залежать від завантаженості виробництва. Ми виробляємо вуличні електронні годинники різних розмірів з різними опціями. Можна додатково вивести на екран календар з актуальною датою, встановити термометр для відображення температури і датчик для відображення вологості повітря.

Оскільки кожен такий проект індивідуальний, єдиний прайс на виготовлення відсутній, актуальну ціну уточнюйте у менеджера. Фото з прикладами готових виробів, дивіться на нашому сайті.

Вуличні електронні годинники на фасад будівлі Ви можете купити у компанії Український рекламний дім. Гарантуємо високу якість продукції. Відправляємо по всій Україні. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». Замовляйте прямо зараз по телефону або за допомогою форми зліва.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00